megvesz LVD75A40H BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 3 ~ 75 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 11 ~ 11.5VDC |
| Kiválasztási stílus: | Screw Terminal |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | LVD |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Hockey Puck |
| Kimeneti típus: | DC |
| Helyzetellenállás (Max): | 15 mOhm |
| Szerelési típus: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | LVD75A40H |
| Load Current: | 40A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Leírás: | RELAY SSR LOWVOL DIS 11.5V 40A |