megvesz LTC3113IDHD#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.8V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 5.5V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 1.8V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 5.5V |
| topológia: | Buck-Boost |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 16-DFN (5x4) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC3113IDHD#PBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 300kHz ~ 2MHz |
| Bővített leírás: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 3A 16-WFDFN Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BCK BST ADJ 3A SYNC 16DFN |
| Aktuális - kimenet: | 3A |
| Email: | [email protected] |