megvesz LTC3118MPFE#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 2V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 18V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.2V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 18V |
| topológia: | Buck-Boost |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 28-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LTC3118MPFE#TRPBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 1.2MHz |
| Bővített leírás: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2V 1 Output 2A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BUCK BOOST ADJ 2A SYNC 2A |
| Aktuális - kimenet: | 2A |
| Email: | [email protected] |