megvesz LT1787IS8#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 36 V, ±1.25 V ~ 18 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 40µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SO |
| Elfordulási arány: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | LT1787IS8PBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1787IS8#PBF |
| Bővített leírás: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-SO |
| Leírás: | IC OPAMP CURRENT SENSE 8SO |
| Jelenlegi - ellátás: | 60µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 50µA |
| Erősítő típusa: | Current Sense |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |