megvesz LT1787HVCMS8#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 60 V, ±1.25 V ~ 30 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 40µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP |
| Elfordulási arány: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | LT1787HVCMS8PBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1787HVCMS8#PBF |
| Bővített leírás: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-MSOP |
| Leírás: | IC OPAMP CURRENT SENSE 8MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 60µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 50µA |
| Erősítő típusa: | Current Sense |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |