megvesz LT1082MJ8 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.244V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 100V (Switch) |
| Feszültség - bemenet (perc): | 3V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 75V |
| topológia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Sorozat: | * |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LT1082MJ8 |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 12kHz ~ 60kHz |
| Bővített leírás: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative, Isolation Capable Adjustable 1.244V 1 Output 850mA (Switch) |
| Leírás: | IC REG SW 1A HV CERDIP |
| Aktuális - kimenet: | 850mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |