megvesz LT1082CT#06PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.244V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 100V (Switch) |
| Feszültség - bemenet (perc): | 3V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 75V |
| topológia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Sorozat: | - |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1082CT#06PBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 12kHz ~ 60kHz |
| Bővített leírás: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative, Isolation Capable Adjustable 1.244V 1 Output 1.07A (Switch) |
| Leírás: | IC REG MULT CONFIG INV ISO TO220 |
| Aktuális - kimenet: | 1.07A (Switch) |
| Email: | [email protected] |