megvesz LP3986TL-3133/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.1V, 3.3V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.7 V ~ 6 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.06V @ 150mA |
| Szállító eszközcsomag: | 8-DSBGA |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-WFBGA, DSBGA |
| Más nevek: | LP3986TL-3133 LP3986TL-3133/NOPBTR LP3986TL-3133TR LP3986TL-3133TR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | LP3986TL-3133/NOPB |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.1V, 3.3V 150mA 8-DSBGA |
| Leírás: | IC REG LDO 3.1V/3.3V 0.15A 8USMD |
| Aktuális - kimenet: | 150mA |
| Áram - határérték (perc): | 300mA |
| Email: | [email protected] |