megvesz LP3986TL-2818/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 2.8V, 1.8V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.7 V ~ 6 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.06V @ 150mA |
| Szállító eszközcsomag: | 8-DSBGA |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-WFBGA, DSBGA |
| Más nevek: | LP3986TL-2818 LP3986TL-2818/NOPBTR LP3986TL-2818TR LP3986TL-2818TR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LP3986TL-2818/NOPB |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V, 1.8V 150mA 8-DSBGA |
| Leírás: | IC REG LDO 2.8V/1.8V 0.15A 8USMD |
| Aktuális - kimenet: | 150mA |
| Áram - határérték (perc): | 300mA |
| Email: | [email protected] |