megvesz LME49860NA/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 5 V ~ 44 V, ±2.5 V ~ 22 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 140µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-PDIP |
| Elfordulási arány: | 20 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | LME49860NA LME49860NA-ND LME49860NANOPB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LME49860NA/NOPB |
| Nyereség sávszélesség termék: | 55MHz |
| Bővített leírás: | Audio Amplifier 2 Circuit 8-PDIP |
| Leírás: | IC OPAMP AUDIO 55MHZ 8DIP |
| Jelenlegi - ellátás: | 10.5mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 37mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 10nA |
| Erősítő típusa: | Audio |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |