megvesz LME49880MR/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | ±5 V ~ 17 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 5mV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SO PowerPad |
| Elfordulási arány: | 17 V/µs |
| Sorozat: | Overture™ |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | LME49880MRNOPB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | LME49880MR/NOPB |
| Nyereség sávszélesség termék: | 25MHz |
| Bővített leírás: | Audio Amplifier 2 Circuit 8-SO PowerPad |
| Leírás: | IC OPAMP AUDIO 25MHZ 8SOPWRPAD |
| Jelenlegi - ellátás: | 14mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 26mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 5pA |
| Erősítő típusa: | Audio |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |