megvesz LM5027ASQ/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 13 V ~ 90 V |
|---|---|
| topológia: | Forward Converter |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 24-WQFN (4x5) |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive, Isolation Capable |
| Más nevek: | 296-44983-6 LM5027ASQ/NOPBDKR LM5027ASQ/NOPBDKR-ND LM5027ASQDKR LM5027ASQDKR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 3 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM5027ASQ/NOPB |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 310kHz |
| Bővített leírás: | Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 24-WQFN (4x5) |
| Duty Cycle (Max): | 72.5% |
| Leírás: | IC REG CTRLR FWRD CONV 24WQFN |
| Vezérlési funkciók: | Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Óra szinkronizálása: | No |
| Email: | [email protected] |