megvesz LM5023MM-2/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 7.5 V ~ 45 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 12.8V |
| Feszültségelosztás: | - |
| topológia: | Flyback |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti szigetelés: | Isolated |
| Más nevek: | 296-36477-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM5023MM-2/NOPB |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 130kHz |
| Hibavédelem: | Current Limiting, Over Voltage |
| Bővített leírás: | Converter Offline Flyback Topology 130kHz 8-VSSOP |
| Duty Cycle: | - |
| Leírás: | IC OFFLINE CTRLR PWM CM 8VSSOP |
| Vezérlési funkciók: | Soft Start |
| Email: | [email protected] |