megvesz LM4952TSX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 9.6 V ~ 16 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | DDPAK/TO-263-9 |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-263-10 (9 Leads + Tab) |
| Kimeneti típus: | 2-Channel (Stereo) |
| Más nevek: | 296-41307-2 LM4952TSX LM4952TSX-ND LM4952TSX/NOPB-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 3.8W x 2 @ 4 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM4952TSX/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB DDPAK/TO-263-9 |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR 3.8W AB TO263-9 |
| Email: | [email protected] |