megvesz LM4950TA/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 9.6 V ~ 16 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | TO-220-9 |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-220-9 Formed Leads |
| Kimeneti típus: | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Más nevek: | *LM4950TA *LM4950TA/NOPB LM4950TA LM4950TA-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 7.5W x 1 @ 8 Ohm; 3.1W x 2 @ 4 Ohm |
| Gyártási szám: | LM4950TA/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) Class AB TO-220-9 |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR 7.5W AB TO220-9 |
| Email: | [email protected] |