megvesz LM49200TLX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 20-uSMD |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-UFBGA |
| Kimeneti típus: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Más nevek: | LM49200TLX LM49200TLX-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 1.25W x 2 @ 8 Ohm; 38mW x 2 @ 32 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM49200TLX/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Differential Inputs, I²C, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 20-uSMD |
| Leírás: | IC AUDIO SUB 1.25W AB 20USMD |
| Email: | [email protected] |