megvesz LM4921ITLX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 20-DSBGA |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-UFBGA, DSBGA |
| Kimeneti típus: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Más nevek: | LM4921ITLX LM4921ITLX-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 50mW x 2 @ 32 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM4921ITLX/NOPB |
| Jellemzők: | DAC, I²S, Mute, Shutdown, SPI, Standby, Thermal Protection, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 20-DSBGA |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR .05W AB 20DSBGA |
| Email: | [email protected] |