megvesz LM2638M/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 24-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Más nevek: | *LM2638M *LM2638M/NOPB LM2638M LM2638M-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LM2638M/NOPB |
| Bővített leírás: | Power Supplies PMIC 24-SOIC |
| Leírás: | IC MOTHERBRD PWR SUPPLY 24-SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 6mA |
| Alkalmazások: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |