megvesz LM2636MX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Más nevek: | *LM2636MX *LM2636MX/NOPB LM2636MX LM2636MX-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LM2636MX/NOPB |
| Bővített leírás: | Power Supplies PMIC 20-SOIC |
| Leírás: | IC CTRLR PROG REG 5BIT 20-SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 2.5mA |
| Alkalmazások: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |