megvesz ISC1210SY100K BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | 1210 |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | ISC-1210 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 2.52MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1210 (3225 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Powdered Iron |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Gyártási szám: | ISC1210SY100K |
| induktivitás: | 10µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Frekvencia - teszt: | 2.52MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 30MHz |
| Bővített leírás: | 10µH Shielded Wirewound Inductor 185mA 2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 2 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 185mA |