megvesz ISC1210SY1R2J BYCHPS-vel
|---|---|
| Tolerancia: | ±5% |
| Szállító eszközcsomag: | 1210 |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 7.96MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1210 (3225 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Gyártási szám: | ISC1210SY1R2J |
| induktivitás: | 1.2µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Frekvencia - teszt: | 7.96MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 110MHz |
| Bővített leírás: | 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 390mA 650 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 650 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 390mA |