megvesz HCPT1309-1R5-R BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.531" L x 0.465" W (13.50mm x 11.80mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | HCPT1309 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 513-1520 HCPT1309-1R5-R-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Powdered Iron |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 23 Weeks |
| Gyártási szám: | HCPT1309-1R5-R |
| induktivitás: | 1.59µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 1.59µH Unshielded Wirewound Inductor 13.7A 3.82 mOhm Radial |
| Leírás: | FIXED IND 1.59UH 13.7A 3.82 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 3.82 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 13.7A |
| Aktuális - telítettség: | 30.6A |
| Email: | [email protected] |