megvesz HCPT1309-1R0-R BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.539" L x 0.472" W (13.70mm x 12.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | HCPT1309 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 513-1519 HCPT1309-1R0-R-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Powdered Iron |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | HCPT1309-1R0-R |
| induktivitás: | 960nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 960nH Unshielded Wirewound Inductor 19.4A 1.9 mOhm Radial |
| Leírás: | FIXED IND 960NH 19.4A 1.9 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 1.9 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 19.4A |
| Aktuális - telítettség: | 40A |
| Email: | [email protected] |