megvesz DS89C386TMEA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Receiver |
| Szállító eszközcsomag: | 48-SSOP |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 70mV |
| Jegyzőkönyv: | RS422, RS423 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 0/12 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | DS89C386TMEA |
| Bővített leírás: | 0/12 Receiver RS422, RS423 48-SSOP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC LINE REC CMOS DIF 12CH 48SSOP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |