megvesz CGHV96050F2 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - teszt: | 40V |
|---|---|
| Feszültség - névleges: | 100V |
| Tranzisztor típusú: | HEMT |
| Szállító eszközcsomag: | 440210 |
| Sorozat: | GaN |
| Teljesítmény: | 70W |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 440210 |
| Zaj kép: | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | CGHV96050F2 |
| Nyereség: | 10dB |
| Frekvencia: | 7.9GHz ~ 9.6GHz |
| Bővített leírás: | RF Mosfet HEMT 40V 500mA 7.9GHz ~ 9.6GHz 10dB 70W 440210 |
| Leírás: | FET RF 100V 9.6GHZ 440210 |
| Jelenlegi értékelés: | 6A |
| Jelenlegi - teszt: | 500mA |
| Email: | [email protected] |