megvesz BFC233864473 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 300V |
| Tolerancia: | ±20% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, MKP338 6 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222233864473 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC233864473 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Jellemzők: | Y2 Safety Rated |
| Bővített leírás: | 0.047µF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.047UF 20% 1KVDC RAD |
| Kapacitancia: | 0.047µF |