megvesz BFC233864392 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 300V |
| Tolerancia: | ±20% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, MKP338 6 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222233864392 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC233864392 |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Jellemzők: | Y2 Safety Rated |
| Bővített leírás: | 3900pF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 3900PF 20% 1KVDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 3900pF |