megvesz AS32 1R030 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±25% |
|---|---|
| Sorozat: | AS |
| R @ áram: | 0.008 Ohm |
| R 25 ° C: | 1 Ohm |
| Csomagolás: | Bulk |
| Más nevek: | 570-1104 AS321R030 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | AS32 1R030 |
| Ólomtartomány: | 0.673" (17.10mm) |
| Bővített leírás: | Inrush Current Limiter 1 Ohm Ohm ±25% 1.18" (30mm) |
| Átmérő: | 1.18" (30mm) |
| Leírás: | ICL 1 OHM 25% 30A 30MM |
| Aktuális - Állandó állapot Max: | 30A |
| Engedélyek: | UL |
| Email: | [email protected] |