megvesz 4609M-901-332LF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 50V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Hőmérsékleti együttható: | X7R |
| Méret / dimenzió: | 0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm) |
| Sorozat: | 900 |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 9-SIP |
| Kondenzátorok száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | 4609M-901-332LF |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Bővített leírás: | 3300pF ±20% Bussed Capacitor Array 50V X7R 9-SIP |
| Dielektromos anyag: | - |
| Leírás: | CAP ARRAY 3300PF 50V X7R 9SIP |
| Áramkör típusa: | Bussed |
| Kapacitancia: | 3300pF |