megvesz 4609M-101-101LF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±2% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±100ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 9-SIP |
| Méret / dimenzió: | 0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm) |
| Sorozat: | 4600M |
| Ellenállás (ohm): | 100 |
| Teljesítmény elemenként: | 250mW |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 9-SIP |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Ellenállások száma: | 8 |
| Pólusok száma: | 9 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | 4609M-101-101LF |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.250" (6.35mm) |
| Bővített leírás: | 100 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP |
| Leírás: | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SIP |