megvesz 4608X-102-220LF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1 Ohm |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±250ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SIP |
| Méret / dimenzió: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| Sorozat: | 4600X |
| Ellenállás (ohm): | 22 |
| Teljesítmény elemenként: | 300mW |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 8-SIP |
| Más nevek: | 4608X-102-220LF-ND 4608X-2-220LF 4608X102220LF |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Ellenállások száma: | 4 |
| Pólusok száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | 4608X-102-220LF |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Bővített leírás: | 22 Ohm ±1 Ohm 300mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±250ppm/°C 8-SIP |
| Leírás: | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 8SIP |