megvesz 4608X-101-823 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±2% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±100ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SIP |
| Méret / dimenzió: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| Sorozat: | 4600X |
| Ellenállás (ohm): | 82k |
| Teljesítmény elemenként: | 200mW |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 8-SIP |
| Más nevek: | 4608X-1-823 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Ellenállások száma: | 7 |
| Pólusok száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | 4608X-101-823 |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Bővített leírás: | 82k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP |
| Leírás: | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP |