megvesz ZXTP19060CFFTA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce telítettség (Max) Ib, Ic: | 270mV @ 400mA, 4A |
| Tranzisztor típusú: | PNP |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23F |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 1.5W |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-23-3 Flat Leads |
| Más nevek: | ZXTP19060CFFTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | ZXTP19060CFFTA |
| Frekvencia - Átmenet: | 180MHz |
| Bővített leírás: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 4A 180MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F |
| Leírás: | TRANS PNP 60V 4A SOT23F-3 |
| DC áramerősség (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 100mA, 2V |
| Aktuális - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 4A |
| Email: | [email protected] |