megvesz ZTX758STOA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 400V |
|---|---|
| Vce telítettség (Max) Ib, Ic: | 500mV @ 10mA, 100mA |
| Tranzisztor típusú: | PNP |
| Szállító eszközcsomag: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 1W |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | E-Line-3, Formed Leads |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | ZTX758STOA |
| Frekvencia - Átmenet: | 50MHz |
| Bővített leírás: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 400V 500mA 50MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Leírás: | TRANS PNP 400V 0.5A E-LINE |
| DC áramerősség (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 200mA, 10V |
| Aktuális - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |