megvesz ZTX558STZ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 400V |
|---|---|
| Vce telítettség (Max) Ib, Ic: | 500mV @ 6mA, 50mA |
| Tranzisztor típusú: | PNP |
| Szállító eszközcsomag: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 1W |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | E-Line-3, Formed Leads |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | ZTX558STZ |
| Frekvencia - Átmenet: | 50MHz |
| Bővített leírás: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 400V 200mA 50MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Leírás: | TRANS PNP 400V 0.2A E-LINE |
| DC áramerősség (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 50mA, 10V |
| Aktuális - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 200mA |
| Email: | [email protected] |