megvesz ZHCS500TC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 550mV @ 500mA |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 40V |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-3 |
| Sebesség: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sorozat: | - |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 10ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | 125°C (Max) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | ZHCS500TC |
| Bővített leírás: | Diode Schottky 40V 500mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 |
| Diódatípus: | Schottky |
| Leírás: | DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3 |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 40µA @ 30V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 500mA (DC) |
| Capacitance @ Vr, F: | 20pF @ 25V, 1MHz |