megvesz XC9246B65CMR-G BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.2V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 3.8V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 6V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 16V |
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-26W |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-26W |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | 893-1176-2 XC9246B65CMRG |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | XC9246B65CMR-G |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 1.2MHz |
| Bővített leírás: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.2V 1 Output 1A SOT-26W |
| Leírás: | IC REG BUCK ADJ 1A SOT-26W |
| Aktuális - kimenet: | 1A |
| Email: | [email protected] |