megvesz XC6501B1817R-G BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.8V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 6V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.23V @ 100mA |
| Szállító eszközcsomag: | 4-USPN (0.90x1.2) |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 4-UDFN |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | XC6501B1817R-G |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 200mA 4-USPN (0.90x1.2) |
| Leírás: | IC REG LDO 1.8V 0.2A USPN4 |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Áram - határérték (perc): | 210mA |
| Email: | [email protected] |