megvesz WNA5R0FE BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | Axial |
| Méret / dimenzió: | 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) |
| Sorozat: | WN |
| Ellenállás (ohm): | 5 |
| Teljesítmény (Watt): | 0.5W, 1/2W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Más nevek: | OHWNA5R0FE OHWNA5R0FE-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 22 Weeks |
| Gyártási szám: | WNA5R0FE |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Non-Inductive |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 5 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound |
| Leírás: | RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL |