megvesz VRR07M682JGA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerancia: | ±5% |
| Vastagság (Max): | - |
| Hőmérsékleti együttható: | X7R |
| Méret / dimenzió: | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Sorozat: | VRR |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 200°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 26 Weeks |
| Gyártási szám: | VRR07M682JGA |
| Lead Stílus: | Straight |
| Ólomtartomány: | 0.200" (5.08mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Jellemzők: | High Voltage, High Temperature |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 6800pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Leírás: | CAP CER 6800PF 1KV X7R RADIAL |
| Kapacitancia: | 6800pF |