megvesz UVR2DR47MED1TD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 200V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | UVR |
| Ripple Current: | 15mA |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | 493-12844-3 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | UVR2DR47MED1TD |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Bővített leírás: | 0.47µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.47µF |