megvesz UVR1E470MDA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 25V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Sorozat: | UVR |
| Ripple Current: | 115mA |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | UVR1E470MDA |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.079" (2.00mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Bővített leírás: | 47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL |
| Kapacitancia: | 47µF |