megvesz UPW1C681MPH BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 16V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sorozat: | UPW |
| Ripple Current: | 788mA @ 120Hz |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | UPW1C681MPH |
| Élettartam @ Hőm.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedancia: | 68 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Bővített leírás: | 680µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL |
| Kapacitancia: | 680µF |