megvesz UPT2W181MRD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 450V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Sorozat: | UPT |
| Ripple Current: | 1.1A |
| Polarizáció: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | 493-11201 UPT2W181MRD-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | UPT2W181MRD |
| Élettartam @ Hőm.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.492" (12.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Bővített leírás: | 180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL |
| Kapacitancia: | 180µF |