megvesz UPJ1V181MPD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 35V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sorozat: | UPJ |
| Ripple Current: | 520mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 19 Weeks |
| Gyártási szám: | UPJ1V181MPD |
| Élettartam @ Hőm.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedancia: | 160 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.827" (21.00mm) |
| Bővített leírás: | 180µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL |
| Kapacitancia: | 180µF |