megvesz UPB2G101MHD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 400V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Sorozat: | PB |
| Ripple Current: | 550mA @ 120Hz |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | UPB2G101MHD |
| Élettartam @ Hőm.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.634" (41.50mm) |
| Bővített leírás: | 100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL |
| Kapacitancia: | 100µF |