megvesz UCP2W101MHD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 450V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sorozat: | UCP |
| Ripple Current: | 730mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | 493-13659 |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 16 Weeks |
| Gyártási szám: | UCP2W101MHD |
| Élettartam @ Hőm.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.476" (37.50mm) |
| Bővített leírás: | 100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL |
| Kapacitancia: | 100µF |