megvesz UC3901DTRG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 40 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 14-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | UC3901DTRG4 |
| Bővített leírás: | Feedback Generator PMIC 14-SOIC |
| Leírás: | IC ISOLATED FB GENERATOR 14SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 5mA |