megvesz UAL5-200RF8 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±20ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) |
| Sorozat: | UAL |
| Ellenállás (ohm): | 200 |
| Teljesítmény (Watt): | 7.5W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial, Box |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Gyártási szám: | UAL5-200RF8 |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Jellemzők: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W |