megvesz TWM3J150E BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±350ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | Radial Lead |
| Méret / dimenzió: | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) |
| Sorozat: | TWM |
| Ellenállás (ohm): | 150 |
| Teljesítmény (Watt): | 3W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | TWM3J150E |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.024" (26.00mm) |
| Jellemzők: | Flame Proof, Safety |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 150 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film |
| Leírás: | RES 150 OHM 3W 5% RADIAL |